Turek w zasiegu
Światłowodu

650-Lecia, Armii Krajowej, Broniewskiego, Młodych, Dąbrowskiego, Legionów PL, Smorawińskiego, Żwirki i Wigury, Wyszyńskiego, POW

Dwupaki Światłowodowe
Telewizja 4K z Internetem z WiFi6

Nowy Dekoder
SMART TV

Bezprzewodowy
Router Huawei

Jeszcze lepszy zasięg i jeszcze więcej połączeń z Routerem Bezprzewodowym Huawei EG8145X6 za 0 zł w abonamencie 1 Gb/s

 • Internet Światłowodowy

  Internet Światłowodowy

  Światłowodowe Łącza Symetryczne bez limitów. Prędkość pobierania i wysyłania są takie same. Włókno Światłowodowe doprowadzamy prosto do Twojego domu. Router z Wi-Fi 6 za 0 zł
 • Telewizja Światłowodowa

  Telewizja Światłowodowa

  Nowoczesna Telewizja z możliwością przewijania, nagrywania, oglądania treści od początku. Ponad 200 kanałów rozrywkowych z filmami, bajkami i sportem. Dekoder 4k za 0 zł

Światłowód Telewizja JAMBOX z Internetem 400 Mb/s za 109,90 zł

Pakiet Startowy HD zawiera 83 kanały telewizyjne, Symetryczny Internet Światłowodowy o prędkości 400 Mb/s, dodatkowo otrzymujesz do bezpłatnego korzystania dekoder z Android TV oraz bezprzewodowy router z WiFi 6

 • Dekoder i Router Wifi za 0 zł
99,90
dekoder_smart
huawei x6

Światłowodowy Internet o prędkości światła 1000 Mb/s i Router z WiFi 6

Do każdego wybranego Pakietu otrzymasz od nas najmocniejszy dostępny Internet w wersji Symetrycznej oraz Mocny Bezprzewodowy Router z WiFi6!

Router Huawei X6: 4x LAN 1Gb/s WiFi6: 5GHz do 2402 Mb/s

Gdzie jesteśmy

Sprawdź
Zasięg Sieci

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Źródło Google

Opinie w Internecie
na nasz temat

Mariusz Indrzejczak Jestem klientem KOL-NET-u kilka dobrych lat. Ze względu na specyfikację mojej pracy użytkuję Internet codziennie po kilka godzin. Oceniając całokształt współpracy, z czystym sumieniem polecam usługi tej firmy.

Marian Szumin Posiadam Telewizję z KOL-NET. Z całą pewnością telewizja ta zmieniła moje wyobrażenie o dotychczasowej telewizji. Nie da się dziś już oglądać filmów bez funkcji cofania, nagrywania, czy w przypadku spóźnienia się na film obejrzenia go od początku. Polecam.

Tadeo Wypucz Polecam firmę, montaż przebiegł bezproblemowo, moje wskazówki serwisanci przyjęli do siebie. Doprowadzili kabel jak chciałem. Po prostu jestem zadowolony.

Miłosz Stępień Internet Radiowy działa bez zarzutów. Mieszkam w małej miejscowości gdzie nie mam za dobrego zasięgu komórkowego. Na tą chwilę jestem zadowolony i daję 4 gwiazdki.

Do góry